Úvod

Vítejte na stránkách Petry Punčochářové. Jsem žena, která v sobě objevila svoji vlastní hudbu až ve svých třicetišestli letech. Vydala jsem se na cestu, která je pro mne velikou neznámou….o to víc mne láká… Každý den objevím „něco“ kouzelného a někoho úžasného potkám….každý člověk zpívá svoji vlastní hudbu a já ji velmi ráda objevuji a ochutnávám…. Život je pro mě živý a proměnlivý…. Tak jako řeka a příroda…..
Vítejte v mém království zvuků, barev a ryzího bláznovství 🙂
Kéž vás moje hudba navede tam, kam nejvíce potřebujete.                                                               S láskou a úctou Petra

komentáře 2

  1. Ahoj Petruško,
    právě jsem objevila tyto stránky díky adrese na Tvém CD. Tvoje písničky mi zpříjemnily odpoledne strávené při žehlení přeškrobených spodnic :-).
    Přeji Ti, ať na své cestě poznáš rozkvetlé louky i pusté pouště, veselé horské bystřiny i stojaté bahnité vody, sluncem prozářené dny i bouře s těžkými mračny, pohodlné cestičky ve stinných lesích i vyčerpávající horské výstupy, protože cesta, na které nejou překážky, nejspíš nevede tam, kam stojí za to jít.
    S radostí
    Sylva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *